Dua Lipa e dehur hyp mbi tavolinë

Dua Lipa e dehur hyp mbi tavolinë

Këngëtarja kosovare me famë botërore Dua Lipa, po shihet se po shijonë kohë shumë të mira, si në karrierën e saj gjithashtu ashtu edhe në jetën private.

Dua këtë lumturi dhe sukseset po i ndanë  me shoqërinë edhe me të dashurin e saj, ndaj nuk hezitonë ta shprehë edhe duke hipur mbi tavolinë.

Ajo ka postuar një fotografi në Instagram, e dehur dhe duke hipur mbi tavolinë për të bërë dolli në darkën me shoqërinë e saj. Dua ka treguar se sa herë dehet e bën këtë gjë.