Dua Lipa është shtatzënë?

Dua Lipa është shtatzënë?
Burimi i fotografisë: Dua Lipa/Instagram

58 milionë ndjekësit e Dua Lipës në Instagram, filluan spekulimet se ajo është shtatzënë pas një postimi me një përshkrim kriptik të 13 janarit, njofton Insajderi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Ajo postoi disa fotografit të sajat ku shihet e veshur me një fustan jeshil, dhe si përshkrim hodhi një mori ‘emoji-sh’ që përfshinin një foshnje, një shishe foshnjash, një zemër dhe një arush pelushi.

Më poshtë mund të shihni përshkrimin në postimin e saj në Instagram që tashmë është fshirë:

Nuk u desh shumë kohë, që ndjekësit të fillonin të pyesnin se nëse ky përshkrim pohon se ajo është shtatzënë me të dashurin e saj, Anwar Hadid.

Mirëpo, ajo hodhi poshtë thashethemet, duke u përgjigjur në një nga komentet që kishte marrë.

Fansi pyeti, “Ajo është shtatzënë” dhe Dua i përgjigjet shkurtimisht, “Jo është ushqim”. /Insajderi.com