Dua Lipa, i dashuri i saj dhe anëtari i ri i familjes

Dua Lipa, i dashuri i saj dhe anëtari i ri i familjes

Mirësevjen në shtëpi! Kështu i thanë dyshja, Dua Lipa dhe Anwar Hadid një qenushi që adoptuan së fundmi.

Në një postim në llogarinë e saj në Instagram, Dua u prezantoi gjithë ndjekësve një qenush të zi që çifti e quajtën më emrin Dexter, njofton Insajderi.

Jo shumë kohë më parë, Dua dhe Anwar festuan edhe përvjetorin e tyre të parë lidhjes, ku këngëtarja shkroi në një postim, “Asgjë më e ëmbël se këto 365 ditë së bashku me ty”. /Insajderi.com