Dua Lipa mban një kafshë interesante gjatë qëndrimit në Japoni (Video)

Dua Lipa mban një kafshë interesante gjatë qëndrimit në Japoni (Video)

Dua Lipa po shijon suksesin e këngës së fundit “Don’t Start Now”. Po ashtu po e promovon këngën këngë nëpër vende të ndryshme të botës.

Javen që lamë pas ajo u mirëprit në Austali, ndërsa për momentin po gjendet në Japoni, konkretisht në Tokio.

Dua gjatë tere kohës poston foto dhe video ku po i mbanë të informuar fansat me aktivitetet e saj.

Gjatë qëndrimit në Tokio Dua ka gjetur shoqërinë e një derri të vogël, me të cilin ka ndarë foto dhe vidoe në Instagramin  e saj.