Dua Lipa në një mbrëmje romantike me të dashurin në New York

Dua Lipa në një mbrëmje romantike me të dashurin në New York

Dua Lipa po shijon pak pushim, mes gjithë jetës dinamike të industrisë ndërsa adaptohet me jetën në Amerikë, njofton Insajderi.

Just the two of us: The couple lovingly gazed at each other during their alone time

Mbrëmja e së mërkurës, ishte një natë shumë romantike për të dhe të dashurin e saj Anwar Hadid, teksa u panë në një nga pikat e ushqimit të shpejtë në New York.

Dyshja nuk kursyen as puthjet dhe përqafimet në publik, që u kapën nga disa paparacë.

Loved-up: Dua Lipa appeared in great spirits as she packed on the PDA with her boyfriend Anwar Hadid during an al fresco dinner date in New York City on Wednesday evening

E pas buke, ata ndezën edhe nga një cigare, që ne shpresojmë të ishte një nga ato herët kur vetëm ndez një, dhe të mos jetë ves i çiftit. /Insajderi.com

Sharing is caring: They also puffed on cigarettes outside the eatery

Going strong: The pair have been dating for over a yearBurimi: Daily Mail