Dua Lipa paralajmëron FKA twigs si mysafire në Studio 2054

Dua Lipa paralajmëron FKA twigs si mysafire në Studio 2054

Dua Lipa ka postuar foto në Instagram për të njoftuar paraqitjen e FKA twigs në ngjarjen e saj të ardhshme live, Studio 2054, e cila do të zhvillohet më 27 nëntor.

Lipa ndau një postim në Instagram dje (16 nëntor) të një imazhi në studio të dy këngëtarëve të ulura afër njëra tjetrës, me mbishkrimin: “Kaq e ngazëllyer për të njoftuar se FKA twigs do të na bashkohet në STUDIO 2054 për një performancë shumë të veçantë !!! ”

I shpallur muajin e kaluar, Studio 2054 do të shohë këngëtaren duke interpretuar “një përvojë të re shumëdimensionale të drejtpërdrejtë”, duke shfaqur pjesë nga albumi i saj i fundit “Future Nostalgia”, albumi remix “Club Future Nostalgia” dhe albumi i saj i debutues.

Ngjarja do të shohë këngëtarin “të lëvizë nëpër sete të ndërtuara me porosi, shfaqje televizive sureale, diskoteka me rrollera, rave festa, salla të modës dhe dhoma veshjesh të stilit diva” sipas një njoftimi për shtyp./Insajderi.com

Dazed Magazine

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)