Dua Lipa paralajmëron këngën e re

Dua Lipa paralajmëron këngën e re

Këngët e saj tashmë kanë pushtuar platformat e ndryshme muzikore dhe kjo veçse është dëshmuar ditë më parë kur “Don’t Start Now” arriti 100 milionë klikime në YouTube.

Dhe artistja shqiptare me famë internacionale, Dua Lipa, nuk do ndalet me kaq pasi tash e një kohë po punon për projekte të reja.

SHIKO EDHE > Djali i vozit “Ferrari”, Dani thotë “Krejt e kanë”

Ajo së fundmi njoftoi se së shpejti vjen me këngë të re, ndonëse nuk zbuloi më shumë detaje në postimin e saj.

View this post on Instagram

The roaring 20s

A post shared by FUTURE NOSTALGIA 2020 🔐💛 (@dualipa) on

“Së shpejti me muzikë të re në galaksinë më të aftërt tuajën”, është përshkrimi që ia ka vënë fotografisë ‘blurry’, megjithëse Dua shfaqet e mahnitshme.

Këngët e radhës vijnë në kuadër të albumit të saj të dytë, pasi 24-vjeçarja theksoi se në vitin 2020 do lansohet i plotë.

Kjo nuk është e vetmja, biondja do të jetë e ftuar speciale në “Sanremo 2020” – festivalin më të vjetër në Evropë, derisa Alketa Vejsiu është përzgjedhur në mesin e emrave prezantues të edicionit të sivjetmë të festivalit italian.

Detaje të reja për rastin e “tentim-dhunimit” të Butrint Imerit, flasin protagonistët dhe psikologu