Dua Lipa pozon ‘topless’ në fotosesionin e ri

Dua Lipa pozon ‘topless’ në fotosesionin e ri

Dua Lipa gjatë kësaj periudhe ka qenë shumë aktive me intervista e fotosesione të reja.

Të gjitha këto erdhën pas publikimit të albumit të saj të ri “Future Nostalgia”, i cili po shënon sukses të jashtëzakonshëm në Britani.

Së fundi, Dua pozoi për revistën prestigjioze “Elle”, në të cilën erdhi kësaj radhe më ndryshe ngase jemi mësuar ta shohim.

Në disa prej fotografive, këngëtarja u paraqit tërësisht e zhveshur, ndërsa pjesët intime i mbuloi me një kitarë shumëngjyrëshe.

Edhe me këtë paraqitje ndryshe, Dua dukej tërheqëse dhe mori vëmendjen e të gjithëve me imazhet e realizuara nga Zoey Grossman.

 

Burbuqe Berisha na tregon historinë filmit “Një tregim Prishtine”