Këngëtarja Dua Lipa po vazhdon të jetë shumë e përfolur në media, veçanërisht për jetën e saj privat" />

Dua Lipa sërish me foto provokuese, pozon në të brendshme para pasqyrës

Dua Lipa sërish me foto provokuese, pozon në të brendshme para pasqyrës

Këngëtarja Dua Lipa po vazhdon të jetë shumë e përfolur në media, veçanërisht për jetën e saj private.

Lidhja e saj me Anwar Hadid, ka bërë që bukuroshja me prejardhje nga Kosova të përfundojë në titujt e të gjitha gazetave ndërkombëtare.

Dua është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, Lipa mori vëmendjen e fansave me një imazh mjaft provokues të publikuar në rrjetin social Instagram.

Duke pozuar me bikini të zeza para pasqyrës, Dua i la pak vend imagjinatës, ndërsa vuri në pah linjat e saj atraktive të trupit.

“Vala e të nxehtit”, ka shkruar artistja në mbishkrimin e kësaj fotografie, duke e dëshmuar më shumë se kurrë se po e ka nxehtë me këtë paraqitje.

Dua përndryshe në pak se dy javë do të jetë prezente në Prishtinë, për të ndjekur nga afër festivalin “Sunny Hill”, që zhvillohet në datat 2, 3 dhe 4 gusht.

View this post on Instagram

heatwave 〰️

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on