Dua Lipa shijon shëtitjen me të dashurin, e veshur me një korset pink

Dua Lipa shijon shëtitjen me të dashurin, e veshur me një korset pink

Dje Dua doli në shëtitje në Los Angeles me të dashurin e saj Anëar Hadid, ku edhe është duke jetuar përkohësisht/.

Ajo kishte veshur një korset të përshtatshëm për ditën, me ngjyrë të pembe i cili i rrinte shumë bukur, i cili ishte i lidhur me një shirit të hollë.

Në kontrast me siluetën që i krijonte korseti, kishte veshur pantallona të bardhë dhe atletet në të njejtën ngjyrë.

Edhepse korsetet konsiderohen më shumë për netët, Dua kishte arritur të i jap një pamje ditore veshjes së saj me kombinimin e duhur./Insajderi.com