Dua Lipa uron vjehrrën me fjalët më të veçanta

Dua Lipa uron vjehrrën me fjalët më të veçanta

Pas lidhjes me Anwar Hadid, Dua Lipa është bërë pjesë e pa ndarë e familjes së tij.

Ata kalojnë një pjesë të mirë të kohës bashkë.

Së fundmi, Dua Lipa ka uruar vjehrrën e saj, nëpërmjet një postimi në Instastory.

E ëma e Anwar, Yolanda Hadid feston ditëlindjen dhe Dua e ka uruar me fjalët më domethënëse.

“Gëzuar ditëlindjen për këtë supergrua”, shkruan Dua.