Dua Lipës i mungon i dashuri saj

Dua Lipës i mungon i dashuri saj

Dua u zhvendos përsëri në Mbretërinë e Bashkuar muajin e kaluar pasi u zhvendos në shtet gjatë verës për të qenë me të dashurin e saj.

Dua postoi një fotografi ku ajo dhe Amar dukeshin të lumtur në përqafimin e njëri tjetrit

Në foto, këngëtarja puth në faqe të dashurin e saj model dhe në mes të përqafimit është edhe qeni i tyre i shpëtuar Dexter.

Muzikantja u vesh me një bluzë shumëngjyrëshe dhe një kapelë, ndërsa Anëar zgjodhi komoditetin me një bluzë ngjyrë hiri dhe trenerka të rehatshme./Insajderi.com

Daily Mail