Duhet të shihni pantallonat që Rihanna veshi për ditëlindjen e nënës së saj

Duhet të shihni pantallonat që Rihanna veshi për ditëlindjen e nënës së saj
Burimi i fotografisë: PapCulture / BACKGRID

Rihanna organizoi një darkë festive për ditëlindjen e nënës Monica Braithwaite, dhe ajo u shfaq në një palë pantallona komplet transparent në Nju Jork, njofton Insajderi.

Ajo zgjodhi një veshje të tërën monokromatike, me një xhaketë lëkurë ngjyrë kafe dhe dorëza po në të njëjtën nuancë.

Page Six siguroi disa fotografi të Rihanna-s teksa ajo futej në njërin nga restorantet luksozë të zonës. /Insajderi.com