Dukesha festoi 39 vjetorin më thjeshtë nga se mund ta mendoni

Dukesha festoi 39 vjetorin më thjeshtë nga se mund ta mendoni

Pavarësisht masave të bllokimit për shkak të pandemisë së Coronavirusit, Princi William dhe tre fëmijët e çiftit – Princi George, 7 vjeçar, Princesha Charlotte, 5 vjeçare dhe Princi Louis, 2 – u siguruan që Kate të kishte një 39 vjetor të paharrueshëm, shkruan PEOPLE, transmeton Insajderi.

Dukesha e Kembrixhit u gostit me një mbrëmje çaji të organizuar nga burri dhe fëmijët e saj në shtëpinë e tyre në fshat, Anmer Hall në Norfolk.

Fatmirësisht, Princi William e di fiks se si bëhet një gotë çaji i përsosur.

“Në fund të ditës, ajo akoma po trajnohet për të qenë një Mbretëreshë në të ardhmen”, tha një burim për revistën People. “Nëse vini rrotull në shtëpinë e tij, ju serviret një gotë çaj, dhe është zakonisht Princ William ai që e përgatit. Është një shtëpi e ngrohtë dhe mikpritëse dhe aspak luksoze që i përafrohet një pallati”.

Kate normalisht feston në fundjavën më të afërt me ditëlindjen e saj duke pritur disa nga miqtë dhe familjarët e saj – përfshirë prindërit e saj, Carole dhe Michael – në një aheng në shtëpi, po kësaj here festa e saj ishte më ndryshe po pati afër më të dashurit e saj, padyshim. /Insajderi.com