Duket si 25 vjeçare por kaq vjet mbush sot Alberie Hatergjonaj

Duket si 25 vjeçare por kaq vjet mbush sot Alberie Hatergjonaj

Këngëtarja e mirënjohur kosovare Albërie Hadërgjonaj sot feston ditëlindjen.

Ajo mbush 46 vjet por me pamje krijon përshtypjen që është shumë vite më e re duke i bërë kështu konkurrencë vajzave të kësaj

Ajo ka marrë urime të ndryshme nga familjarët dhe miqtë, por urimin më të veçantë e ka marrë nga motra e saj Antigona.

“Urimi im për ditëlindjen tënde motër, është që të vazhdosh ta duash jetën dhe kurrë të mos ndalosh së ëndërruari. Uroj që bukuria dhe lumturia të rrethojnë ty, jo vetëm në këtë ditë speciale për ty, por gjithmonë. Urime për ty!”, ka shkruar motra.

Arbëria ka kohë që nuk është aktive në skenën muzikore është “Sa here m’ke dasht”, i lansuar një vjet më parë./Insajderi.com