Dy këngëtaret e famshme do të performojnë në inaugurimin e Joe Biden

Dy këngëtaret e famshme do të performojnë në inaugurimin e Joe Biden

Në inaugurimin e Joe Biden do të marrin pjesë artistet me famë botërore.

Ngjarja që do të mbahet të mërkurën e ardhshme do të përurojë Joe Biden dhe Kamala Harris në pozitat e Presidentit dhe Zëvendës Presidentit, përkatësisht, ku do të përformojnë edhe dy prej emrave më të mëdhenj në muzikë: Lady Gaga dhe Jennifer Lopez

Lady Gaga do të përformojë himnin kombëtar teksa Jennifer Lopez do të argëtojë me një përformancë muzikore. /Insajderi.com