Dy këngëtarët, të njohura si mikesha tashmë kanë ndarë rrugët

Dy këngëtarët, të njohura si mikesha tashmë kanë ndarë rrugët

Demi Lovato rrëfeu se ajo nuk është më miqësi me kantautorien dhe ish-yllin e Disney, Selena Gomez, shkruan Page Six.

Në janar, pas performancës së Lovatos në Grammys, Gomez, 27 vjeçe, në një postim në rrjete sociale kashkruar, “Unë uroj që të ketë fjalë për të përshkruar sa të bukura, frymëzuese dhe i merituar ishte ky moment. Demi jam shumë e lumtur për ju. Faleminderit për guximin dhe trimërinë tuaj. ”

Tani, në një intervistë të re me Harper’s Bazaar, Lovato, 27 vjeçe, komentoi mesazhin e mbështetjes së Gomez.

“Kur rritesh me dikë, do të kesh gjithmonë dashuri për të. Por unë nuk jam mike me të, kështu që [postimi në Instagram] ndihej… ”, tha ajo, duke ndaluar fjalinë në gjysmë.

Më pas ajo shtoi “ Do të kem gjithmonë dashuri për të, dhe i uroj secilit asgjë përveç më të mirës.”

Paraqitja e Lovatos në “Grammy Awards” ishte performanca e saj e parë publike që nga mbidoza e saj gati-fatale në korrik 2018.

Ish-yjet e fëmijësirë ishin dikur shoqe të ngushta që u shfaqën në “Barney & Friends” së bashku dhe u bënë yje të “Disney Channel” në të njëjtën kohë, duke u shfaqur në shfaqje të ndryshme.

 

 

 

Rrugëtimi i filmit “Një tregim Prishtine”