Dy vajzat e “Përputhen” debatojnë mes vete për djalin nga Kosova

Dy vajzat e “Përputhen” debatojnë mes vete për djalin nga Kosova

‘‘Për’puthen’’ tashmë ka filluar sezonin e tretë të transmetimit dhe qysh në fillim kanë filluar përplasjet e para.

Kërcimi mes Mikelës dhe Argjendit ka sjellë debatet e para të vajzave të reja.

Pasi Argjendi doli në takim me Ritvanën, ai zhvilloi një kërcim me Mikelën duke sjellë tension në studio pasi që ata u dukën shumë të afërt.

Pas kësaj Ritvana e pyeti nëse kjo i dukët normale dhe nuk ka të bëjë aspak më xhelozi.

Mikela dhe Ritvana

“Të duket normale që të kërcesh me një person tjetër? Kur ti më ke kërkuar një takim të dytë dhe kemi dalë në një takim?”, ishtë pyetja e saj.

Pas kësaj Argjendi tha që i dukët normal dhe ai ka ardhur për t’i njohur të gjitha vajzat dhe më pas të bëjë selektimin e tij.

Pas kësaj filluan edhe vajzat të cilat akuzuan Mikelën që është duke ngacmuar pjesën më të madhe të meshkujve në studio./Insajderi.com