Dy yjet nga seriali “Game Of Thrones” po bëhen prindër për herë të parë

Dy yjet nga seriali “Game Of Thrones” po bëhen prindër për herë të parë

Rose Leslie dhe Kit Harington janë prindër të ardhshëm!

Aktorja, 33 vjeçare, debutoi me barkun e rrumbullakosur për numrin e ri të “Make Magazine”. Ajo dhe Harington, 33 vjeçar, portretizuan të dashuruarit Jon Snow dhe Ygritte në serialin “Game of Thrones” që fitoi Emmy në HBO.

Rose Leslie - Make Magazine Issue 14 (Autumn 2020)-08 | GotCeleb

Thashethemet se ata dy ishin në lidhje filluan në vitin 2012.

Downton Abbey star confirms pregnancy with unbelievable photo | HELLO!

Pas një ndarje të shkurtër, çifti u pajtuan dhe vazhduan të nxisnin spekulimet e romancës derisa konfirmuan zyrtarisht lidhjen në prill të vitit 2016.

Ata u fejuan në shtator 2017, duke konfirmuar lajmin e bukur në mënyrë shumë tradicionale (dhe shumë britanike): përmes një reklame të klasifikuar në The Times. Më pak se dy vjet më vonë, ata u martuan në Skoci në qershor të vitit 2018. /Insajderi.com

Kit Harington and Rose Leslie are expecting their first child | London  Evening Standard

Burimi: People