E befasuar nga ‘çunat’ të cilët po komentojn flokët e saj! Ky është reagimi i Dafina Zeqirit

E befasuar nga ‘çunat’ të cilët po komentojn flokët e saj! Ky është reagimi i Dafina Zeqirit

Dafina Zeqiri jo vetëm që është një prej artisteve më të kompletuara shqiptare, por ajo është edhe një nga femrat më seksi dhe më me stil .

Këngëtarja e njohur, përveç që vjen secilën herë e më joshëse, ajo është vazhdimisht edhe në pah me trended e reja dhe në “krijimin” e tyre.

Flokët e saj të prera, kanë qenë mjaft të përfolura nga fansat e saj.

Flokët filluan të rriten, por komentet nuk kanë të ndalur, kësaj here nga gjinia mashkullore dhe me të vërtetë kjo po e befason Dafinën.

Dissi i Morena Tarakut për emisionin Review