E dashura e Ronaldos, një nga modelet më të bukura, në botë

E dashura e Ronaldos, një nga modelet më të bukura, në botë

Modelja me origjinë spanjolle Georgina Rodriguez, njihet për bukurinë që e karakterizon.

Ajo që nga viti 2017 është e dashura e futbollistit të njohur, Cristiano Ronaldo, duke marrë kështu vëmendje edhe më të madhe nga mediat rozë, shkruan Indeksonline.

Bukuroshja 26 vjeçare, jo rastësisht është gjithnjë në qendër të vëmendjes.

Kjo për shkak të bukurisë së saj dhe formave bombastike trupore, që nuk heziton t’i ekspozojë vazhdimisht.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi ku vërehet qartë bukuria e saj natyrale, duke e dëshmuar edhe njëherë që është një nga modelet më të bukura në botë.