“E dija që Tea ishte në lidhje me Beartin”, Arditi zbulon që “Për’puthen” është me skenar

“E dija që Tea ishte në lidhje me Beartin”, Arditi zbulon që “Për’puthen” është me skenar

Këngëtari i njohur, Arditë  Çuni është njëri nga banorët e ‘Big Brother VIP Albania’, i cili fillojë me 5 tetor.

Ai së fundmi ka folur edhe për emisionin “Për’puthen”, gjatë bisedës ku  ishte i dënuar së bashku me Fifin, Palomën dhe Ilirin në një ambient krejt të veçantë nga pjesa e tjerë e banorëve.

Arditi së bashku me ta ka komentuar emisionin e dashurisë “Për’puthen”, saktësisht edicionin kur ishte shoqja e tij, Tea Trifoni.

Ardit Cuni

Ai ka thënë së Tean e kishte shoqe dhe e dinte që gjithçka ishte me skenar aty, pasi që ajo jashtë ishte e lidhur me modelin, Beart Rexhepin.

“Unë e njoh Tean dhe e dija që në fillim që ajo ishte në një lidhje me Beartin, gjithçka aty është me skenar“, -tha Arditi.

Tea dhe Bearti

Tea dhe Bearti i dhanë fund lidhjes së tyre vetëm disa muaj më parë, pasi sipas ish-konkurrentes raporti i tyre u bë shumë toksik.

Pas kësaj Tea ka deklaruar që është në një lidhje të re, ndërsa Bearti single./Insajderi.com