“E dua më shumë se veten”, dedikimi emocionues i Adelina Tahirit

“E dua më shumë se veten”, dedikimi emocionues i Adelina Tahirit

Adelina Tahiri ka prekur zemrat e të gjithëve me postimin e fundit.

Këngëtarja Adelina Tahiri ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq pranë djalit, shkruan lajmi.net.

Përmes kësaj fotografie, ajo zgjodhi t’i dedikojë fjalët më të bukura djalit, Jonit.

“Mama t’don pafund jet! ❤️ cdo nene e din dashur e femijes, nuk dua te egzagjeroj , as nuk dua te aktroj as te dal nga vetja por nje dua te them kur me e kompletuar me e lumtur nuk jam ndjer kur ndegjoj qe dikush me don aq qilter pa interes me theret Mama ! Nuk ka gje qe me permbush meshum se nje puthje apo perqafim i tij, nuk ka gezim me te madh kur ndegjoj nje sukses te tij (fjal, lidhje fjale, si bejn kafshet) me ritet zemra! E dua me shume se veten , e di eshte normale si cdo nene , po desha ta ndaj me ju dashurin qe e kam per te. Mundohemi te jemi prinder te mire. Tu duam Joni mami dhe Tata . Je dashuria jone lumturia dhe gezimi”, ka shkruar këngëtarja.