E fejuara e Brooklyn Beckham bën tatuazh emrin e tij në shpinë

E fejuara e Brooklyn Beckham bën tatuazh emrin e tij në shpinë

E fejuara e Brooklyn Beckham Nicola Peltz ka bërë tatuazh emrin e burrit të saj të ardhshëm në shpinë për të forcuar më tej romancën e tyre.

Modelja dhe aktorja, kohët e fundit bëri një tatuazh delikat si një shenjë dashurie, duke treguar admirimin e saj për fotografin aspirues.

Nicola postoi një pasqyrë të tatuazhit të saj të ri në Instagram për ndjekësit e saj si një gjest i ëmbël për të dashurin e saj.

Tatuazhi i ri vjen vetëm disa ditë pasi Brooklyn, 21 vjeç, deklaroi se ai arrin ta dojë yllin e Bates Motel “gjithnjë e më shumë çdo ditë” për adhuruesit e tij.

Duke pozuar me një fustan të verdhë të zbehtë, Nicola tregoi emrin e të dashurit të saj në shpinë./Insajderi.com

Mirror