E fejuara e Brooklyn Beckham, Nicola Peltz poston foto intime nga dhoma e gjumit

E fejuara e Brooklyn Beckham, Nicola Peltz poston foto intime nga dhoma e gjumit

E fejuara e Brooklyn Beckham ka ndarë disa foto nga koha në karantinë.

Brooklyn dhe Nicole janë duke kaluar kohë me familjen bilionere dhe ajo ka vendosur të ndajë një moment nga përjetimi i tyre.

Ajo i ka ndarë këto imazhe në llogarinë e saj në Instagram me shkrimin “Pak dashuri nga karantina”.

Këto foto kanë marrë edhe aprovimin e të dyja familjeve dhe pëlqimin e shumë fansave./Insajderi.com

Burimi: The Sun

View this post on Instagram

some love in lockdown

A post shared by nicola (@nicolaannepeltz) on

View this post on Instagram

tb to prom night 💿

A post shared by nicola (@nicolaannepeltz) on