E infektuar me COVID-19, Ellen DeGeneres fotografohet në publik pa maskë

E infektuar me COVID-19, Ellen DeGeneres fotografohet në publik pa maskë

Në një vend parkim të hapur, Ellen DeGeneres po realizonte një telefonatë pa maskë nëntë ditë pas njoftimit të saj për Coronavirusin, shkruan Hollywood Life, transmeton Insajderi.

Drejtuesja e emisionit po ecte, me maskën e fytyrës të varur në qafë, ndërsa fliste në telefonin e saj celular në 19 Dhjetor, gjatë një udhëtimi në një nga dyqanet e Kalifornisë.

Askush nuk mund të shihej në këmbë pranë Ellen në foton që u bë nëntë ditë pasi ajo njoftoi diagnozën e saj COVID-19.

Pavarësisht nga njoftimi i saj i fundit COVID-19, Ellen ka mbaruar karantinimin dhe po testohet rregullisht, konfirmoi një përfaqësues për HollyëoodLife më 21 dhjetor.

Sidoqoftë, CDC rekomandon që njerëzit në ShBA. të mbajnë një maskë në ambiente publike kur janë rreth njerëzve që nuk jetojnë në një shtëpi me ju. /Insajderi.com