E kaluara e dhimbshme e Anës nga Përputhen: u dërgua nga e ëma në jetimore

E kaluara e dhimbshme e Anës nga Përputhen: u dërgua nga e ëma në jetimore

Ana një prej karaktereve më ekcentrike nga show televiziv “Përputhen”, shpesh herë kur është përmendur e kaluara e saj, nga vajza e lazdruar dhe gazmore është parë të bëhet e ndjeshme e madje edhe të përlotet.

Por cila është arsyeja që ajo është kaq e prekshme për këtë periudhë të jetës së saj dhe pse ajo nuk përmend asnjë familjar tjetër pos vëllezërve të saj?!

Sipas “Kryefjala.com” Ana bashkë me vëllezërit e saj ka përfunduar në jetimore kur ishte vajzë e vogël.

Ajo që e bën këtë fakt më ngjethës është fakti se ajo u dërgua në jetimore nga vetë nëna e saj, në një kohë që i ati humbi jetën./Insajderi.com