E mban fshehtë lidhjen me Krenarin, Geti zbulon se ai ndodhet me Luanën në Dubai

E mban fshehtë lidhjen me Krenarin, Geti zbulon se ai ndodhet me Luanën në Dubai

Marina, Geti, Luana dhe Krenari po kalojnë ditët e para të 2020- ës në Dubai. Marina dhe Geti po postojnë vazhdimisht foto e video nga postimet, por ndryshe ndodh me Luanën e cila prej vitesh lidhjen me Krenarin e mban të fshehtë.

Në postimet e saj, Luana shfaqet gjithnjë vetëm, mirëpo Geti e ka zbuluar diçka.

Në një mbrëmje reperi ka postuar në Instastory një foto ku shfaqet në shoqërinë e Krenarit duke treguar se edhe ai ndodhet me ta.