E përqeshën për kostumin e Halloween, reperi çaktivizon Instagramin

E përqeshën për kostumin e Halloween, reperi çaktivizon Instagramin

Nëse jeni aktiv në media sociale, me shumë gjasë keni parë të famshmit duke pozuar me kostumet e tyre këtë Halloween.

E një dnër ta ishte edhe reperi, Travis Scoot, i cili përfaqoi festivitetin e Halloëeen-it, duke u maskuar edhe vetë, si Batman, njofton Insajderi. Që nga publikimi i fotove dhe videove në Instagram, ato shpejt u bënë virale, me shumë njerëz që përqëshën zgjedhjen e tij, njofton Insajderi.

Ndryshe nga Batmani që jemi mësuar ta shohim në filma dhe libra, ky i reperit ishte ngjyrë kafe.

“Travis Scott po mbytet në miliona dollarë tani dhe ai nuk mund të blinte një kostum të mirë Batman”.

“Travis Scoot për përpiqet të jetë si Batmani këtë vit, por më shumë duket si Flea”, shkroi një komentues.

Një tjetër shkroi, “Ky është Çokoman.”

A commenter writing, "That's Chocoman"

Epo, duket se Travis mund të ketë parë komentet dhe çaktivizuar llogarinë e tij për shkak të kësaj. Instagrami i tij u fshi ditën tjetër.

Do ishte shumë mirë të kishim superheronj njerëz më ngjyrë – veçanërisht duke marrë parasysh vdekjen e Chadëick Boseman – dhe Travis sigurisht që po e siguronte atë me versionin e tij të Batman. Është për të ardhur keq që ai u desh të përballej me reagime të tilla. /Insajderi.com

Burimi: BuzzFeed