E pranon Bebe: Dua të humbas peshë por është e pamundur

E pranon Bebe: Dua të humbas peshë por është e pamundur

Bebe Rexha njihet për format e kolme trupore, për të cilat edhe është kritikuar nga kreatorët e modës.

Në rrjete sociale, ajo shumë herë ka reaguar kundër këtyre kritikave, duke thënë se nuk i bën aspak për to.

Por, përmes statusit të fundit, këngëtarja e tha krejt të kundërtën, ajo u shpreh se ndihet se është fryrë, andaj dëshiron shumë të dobësohet.

“Ndihem kaq i pasigurt sot. Ndihem i fryrë dhe blah. Dua të dobësohem. Por është kaq e vështirë”, janë fjalët e Bebes.