E shpallur mami më joshëse në botë, modelja “çmend” rrjetin

E shpallur mami më joshëse në botë, modelja “çmend” rrjetin

Daphne Joy është e nëna e 6 vjeçarit Sire Jackson, babi i të cilit është 50 cent, ish i dashuri i modeles.

Modelja 32 vjeçare si gjithmonë çmendi rrjetin me postimet e saj të rregullta në Instagram.

Së fundmi ajo ka shfaqur format e saj trupore në rrugët e qytetit duke fituar me mijra pëlqime dhe komplimente.