E veshur me fustan, Qendresa shkëlqen në foton e fundit

E veshur me fustan, Qendresa shkëlqen në foton e fundit

Që nga dasma me Labin, bashkëshortja e tij Qendresa është në qendër të mediave rozë, shkruan Insajderi.

Është një nga femrat më  të komentuara dhe tani ajo merr vëmndje për çdo veprim.

Qendresa është mjaft aktive në rrjete sociale, ajo së fundmi  ka publikuar edhe nje fotografi ku shkëlqen më fustanin e zi.