Ed Sheeran bëhet baba – zbulon emrin e pazakontë të bebes

Ed Sheeran bëhet baba – zbulon emrin e pazakontë të bebes

Ed Sheeran dhe gruaja e tij Cherry Seaborn kanë njoftuar lindjen e fëmijës së tyre të parë – një vajzë të quajtur Lyra Antarctica Seaborn Sheeran, njofton Insajderi.

Këngëtari tha se çifti ishin në “qiellin e shtatë” pas mbërritjes së vajzës së tyre javën e kaluar.

Sheeran u kthye në Instagram për herë të parë që nga dhjetori për të ndarë lajmin dhe për të falënderuar “ekipin e mahnitshëm të mjekëve”.

Ai shtoi: “Ne jemi plotësisht të dashuruar me të”.

“Ello! Një mesazh i shpejtë nga unë pasi kam disa lajme personale që doja t’i ndaja me ju,” tha Sheeran në postimin e tij të parë në Instagram që nga dhjetori 2019.

“Javën e kaluar, me ndihmën e një ekipi të mrekullueshëm të lindjes, Cherry lindi vajzën tonë të bukur dhe të shëndetshme – Lyra Antarctica Seaborn Sheeran.” /Insajderi.com