Edhe Mimoza Shkodra pozon me bikini

Edhe Mimoza Shkodra pozon me bikini

Para dy javëve solli këngën më të fundit që po mirëpritet prej fansave dhe publikut të gjerë.

Bëhet fjalë për Mimoza Shkodrën, e cila solli një video projekt me Skerdin të titulluar “T’lutem”.

Ajo duket se po shijon në maksimum suksesin e këngës së re dhe ka filluar pushimet më së të merituara verore.

View this post on Instagram

?#Dsquared2

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

Këngëtarja është mjaft aktive në rrjetet sociale duke sjell edhe imazhe dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme.

Zeshkania së fundi ka publikuar disa fotografi në llogarinë personale në Instagram teksa shihet duke shijuar valët e detit e veshur në bikini, të cilat e shfaqen tejet joshëse dhe seksi.

Ndryshe, Mimoza ka paralajmëruar se do të sjell këngë të reja si dhe do të mbajë disa koncerte anembanë trojeve shqiptare.