Mozzik ka konfirmuar lajmin për pjesëmarrjen në koncertin e Unikkatilit.

   Mozzik dhe Loredana, disa minuta m�" />

Edhe një këngëtar i njohur konfirmon pjesëmarrjen në koncertin e Unikatilit

Edhe një këngëtar i njohur konfirmon pjesëmarrjen në koncertin e Unikatilit

Mozzik ka konfirmuar lajmin për pjesëmarrjen në koncertin e Unikkatilit.

   Mozzik dhe Loredana, disa minuta më parë publikuan listën me datat e turneut evropian.

Por, përmes disa videove, reperi njoftoi se do të mbajë koncerte në të gjitha trojet ku ka shqiptarë.

Madje, ai konfirmoi edhe pjesëmarrjen në koncertin e Unikkatilit, i cili do të mbahet më 27 korrik në stadiumin “Adem Jashari” në Mitrovicë.

“27 korrik te Stadiumi Mitrovices #TeUNIKKATILI”, ka shkruar Mozzik mbi videon, ku thotë fjalë të mëdha për reperin.

Për ndryshe, përveç Mozzikut, në këtë koncert do të këndojnë edhe Loredana dhe Getinjo, si dhe shumë emra të njohur të estradës.