Edhe ti mund të bëhesh pjesë e videoklipit të ri të Dua Lipës

Edhe ti mund të bëhesh pjesë e videoklipit të ri të Dua Lipës

Është një mundësi fantastike për ata që duan të jenë në videoklipin e këngëtares me famë botërore. Dua Lipa ka hapur audicionet për këdo që është kreativ, për të qenë pjesë e videoklipit të këngës “Levitating”, pjesë e albumit të saj të ri, “Future Nostalgia”, njofton Insajderi.

Dua Lipa shpalli audicion të hapur me anë të një postimi në llogarinë e saj në Twitter. Të gjithë ata që kanë një llogari në TikTok dhe duan të jenë pjesë e videoklipit, mund të bëjnë një video kreative nën tingujt e këngës, dhe ta ngarkojnë në rrjetin social nën hashtag-un, #Duavideo.

Përmbajtja që ju do të ndani është e gjitha në dorën tuaj, për sa kohë ju shfaqni diçka kreative, qoftë në vallëzim, qoftë një tutorial grimi apo animacion.

“Hej djema! Jam shumë i entuziazmuar t’ju them se unë jam duke punuar në një video muzikore për ‘Levitating’ dhe unë dua që ju të jeni një pjesë e tij! Pavarësisht nëse është koreografi, tutorial grimi, animacion, ajo fillon në TikTok. Merrni pjesë në sfidën #DuaVideo dhe ju ose puna juaj mund të përfshihen në videon zyrtare të muzikës. Unë nuk mund të pres që të shoh se çfarë do të prezantoni”.

Sipas kushteve të konceptit të saj vizualisht bashkëpunues vizual, sfida #DuaVideo është e hapur ekskluzivisht në TikTok deri të hënën, më 31 gusht. /Insajderi.com