Elegante në të zeza, veshja e Agnesa Vuthajt kalon shifrën e 50 mijë eurove

Elegante në të zeza, veshja e Agnesa Vuthajt kalon shifrën e 50 mijë eurove

Në prag dimri, Agnesa Vuthaj na prezantoi me një kombinim të përsosur për stinën.

E zeza, një ngjyrë modeste e shumë elegante, dominon në veshjen e saj dhe aksesorët që ka zgjedhur.

Palltoja e zezë me një rrip që definon belin dhe mëngët e përvjela për të shfaqur astarin e stampuar me logon e shtëpisë luksoze, “Louis Vuitton” shitet në çmimin prej 3,600 eurosh, sipas llogarisë në Instagram, “@what.they.wearin”, njofton Insajderi.

Syzet, një model aspak tradicional janë nga Linda Farrow që kushtojnë rreth 1,100 euro.

Bilancin e çmimit që kap e gjithë veshja, e rritë më shumë edhe çanta super-luksoze nga shtëpia e modës së lartë dhe shumë ekskluzive Hermes. Një çantë e tillë kushton 36,500 euro.

Natyrisht, veshja e saj nuk do të ishte aspak e kompletuar edhe pa orën e saj Rolex të cilën e kemi parë shpesh në kyçin e dorës së saj, Modeli i orës është “Lady DateJust 28” që kap çmimin e 10,300 eurove.

Në tërësi, i gjithë kombinimi i saj monogram që theksohet nga shkëlqimi i aksesorëve të saj kalon shifrën e 50 mijë eurove. /Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by WhatTheyWearin (@what.they.wearin)