Elgit Doda i dedikon një këngë banorës së Big Brotherit

Elgit Doda i dedikon një këngë banorës së Big Brotherit

Tashmë parashutat janë bërë të famshme në shtëpinë më të njohur në Shqipëri.

Së fundmi aktorja Monika Lubonja, është përfolur për historinë e saj me pilotin e parashutave dhe droneve që u vijnë banorëve për t’i surprizuar.

Në lidhje m ë këtë gjatë darkës që kanë qenë duke qëndruar banorët, së bashku me Donald Veshaj i është drejtuar këngëtarit, Elgit Doda.

Ajo i thotë që ka një kërkesë, në krijimin e një kënge për të dhe pilotin.

Ndërkohë, Elgit Doda, duket se e ka marrë mesazhin e Monikës dhe e ka postuar videon e kërkesës së saj në InstaStory.

“U kry si këngë”, ka shkruar ai në mbishkrimin e fotografisë ku shihet një fail i titulluar piloti duke ju referuar këngës./Insajderi.com