Elita e publikon foto me vajzën, zbulon emrin

Elita e publikon foto me vajzën, zbulon emrin

Elita Rudi ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë.

Vajza lindi dje, ndërsa sot Elita ka publikuar portretin familjar.

E vogla është pagëzuar me emrin Bota.

Familja jonë u kompletua

“Dje mbërriti mes nesh engjëlli jonë i vogël Bota Gjikolli / 03.03.2021 / Nje falenderim të vecante për @spitaliamerikanprishtine , Dr. @goksugoc Goč dhe të gjithë stafin që u përkujdesën për ne. Mirënjohese pa fund per shërbimet e ofruara!”, ka shkruar ajo. /Insajderi.com