Elita ndryshon pamje, Gjiko nuk e njeh

Elita ndryshon pamje, Gjiko nuk e njeh

Reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi janë një ndër çiftet më të njohura e me të komentuar të showbizzit shqiptar, të cilët tërheqin vëmendjen e ndjekësve në rrjete sociale.

Së fundmi Elita ka ndarë me ndjeksit e saj një foto me pamje të re, por vëmendjen e ka marrë komenti epik i Gjikos.

“Gru a je ti ?”, i shkruan reperi, të cilit Elita ia kthen: “Hala idhnushëm me ty jam”.

“Hajt se pajtohemi në syfyr. Po shkoj me ngjy mjekrrën s’po di a tkuqe a tgjelbert”, i shkruan Gjiko me humor.