Elita Rudi bëhet nënë për herë të dytë

Elita Rudi bëhet nënë për herë të dytë

Sot, erdhi në jetë vajza e çiftit, Elita Rudi dhe Gjiko, njofton Insajderi.

Elita solli në jetë një vajzë, dhe që të dyja nënë e bijë gëzojnë shëndet të plotë.

Rudi lindi në Spitalin Amerikan në Prishtinë, përmes një prerje cezariane, raporton ‘Telegrafi’.

Sa i përket emrit, Elita ka deklaruar se do të jetë po aq i veçantë sa i djalit, Zërit, por nuk ka preferuar ta ndajë me publikun.

Elita dhe Gjiko janë prindër edhe të një djali dy vjeçar, të quajtur Zëri. /Insajderi.com