Elliot Page falenderon adhuruesit për mbështetjen pasi doli hapur si transgjinor

Elliot Page falenderon adhuruesit për mbështetjen pasi doli hapur si transgjinor

Elliot Page falenderoi tifozët për mbështetjen e tyre me një mesazh të përzemërt të dielën, javë pasi doli hapur si transgjinor.

“Nga thellësia e zemrës sime, faleminderit”, shkruajti ylli i “Juno” së bashku me një selfie në Instagram. “Dashuria dhe mbështetja juaj ka qenë dhurata më e madhe.”

“Qëndroni të sigurt. Jini aty për njëri-tjetrin, ”vazhdoi 33-vjeçari. “Nëse jeni në gjendje, mbështesni @transanta dhe @translifeline. Shihemi në 2021 Xoxo Elliot. ”

Në përgjigje të postimit të së Dielës, Page mori një mesazh të ëmbël nga bashkë-ylli i tij “Juno” Jennifer Garner, i cili shkruajti: “Major, dashuri e madhe për ty, Elliot”./Insajderi.com

PageSix

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @elliotpage