Elvana dhe e dashura e Ledrit veshin fustanin e njëjtë

Elvana dhe e dashura e Ledrit veshin fustanin e njëjtë

Këngëtarja e njohur, Elvana Gjata është duke i vazhduar mbrëmjet e saj muzikore duke vazhduar kështu turin e saj verore.

Paraqitjet e saj janë çdo herë të komentuara e sidomos duke e ditur se behët fjalë për videoklipe.

Ajo çka bie në sy së fundi është ngjashmëria në veshje të saj dhe të dashurës së reperit, Ledri Vula.

Elvana dhe Sara kanë të veshur të njëjtin model të fustanin më të njëjtën ngjyrë, por çka është e çuditshmja në këtë mes është së edhe modelin e flokëve e kanë të njëjtë.

Elvana ka veshur fustanin në klipin e saj të këngës “Loti”, ndërsa Sara në ditëlindjen e saj të 29-të.

Si duket së kjo ngjashmëri nuk i ka bërë përshtypje dyshes në fjalë pasi që ato mbajë edhe raporte të mira në mes vete.

Në anën tjetër, projekti i fundit i Elvanës është bashkëpunimi më këngëtarin , Yll Limani.

Projekti mban dy këngë dhe që nga lansimi ka marrë mbi 8 milionë klikime./Insajderi.com