Elvana Gjata e guximshme, pozon mes ‘luanëve’

Elvana Gjata e guximshme, pozon mes ‘luanëve’

Është njëra ndër këngëtaret  më të dashura për publikun, Elvana Gjata po shijon sukseset e saj në muzikë.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale dhe së fundmi është shfaqur mes  dy ‘luanëve’, shkruan Insajderi.

Këngëtarja ka marr shumë komente pozitive për dukjen e saj.

View this post on Instagram

Next?

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Kujtojmë që kënga e saj e fundit është në bashkëpunim me Capital T e qujatur “Fustani”, që është pëlqyer mjaft shumë nga publiku.