fbpx

Elvana Gjata paralajmëron këngën e re

Elvana Gjata paralajmëron këngën e re

Elvana Gjata ka zbuluar një surprizë për të gjithë fansat e saj, shumë rastësisht gjatë një interviste për Klan Kosova.

Këngëtarja la të kuptohej se shumë shpejtë do të publikojë një këngë të re për të cilën nuk foli shumë.

Projekti i saj i fundit është “Mike” me Ledri Vulën dhe John Shahun, që rezultoi jashtëzakonisht i suksesshëm./ Insajderi.com