Elvana Gjata paralajmëron këngën me reperin e mirënjohur amerikan

Elvana Gjata paralajmëron këngën me reperin e mirënjohur amerikan

Elvana Gjata më 6 prill do të sjellë këngën e saj më të re “Off Guard”.

Këngëtarja shqiptare që po synon tregon ndërkombëtar këngën e re do ta ketë në bashkëpunim me një nga reperët më të mirë amerikan, Ty Dolla Sign.

“Kënga e re ‘Off Guard’ në bashkëpunim me Ty Dolla Sign vjen më 06.04”, ka shkruar Elvana Gjata në Instagram.

“Or Nah” është një nga këngët më të njohura të Ty Dolla Sign në bashkëpunim me The Weeknd, dhe Wiz Khalifa. E një muaj më parë kishte sjellë këngë “Psycho” në bashkëpunim me Post Malone.

https://www.instagram.com/p/Bg3gXEWlL0E/?hl=en&taken-by=elvanagjataaaa