fbpx

Elvana Gjata rikthehet në ekran – zbulon surprizat e koncertit të sotëm

Elvana Gjata rikthehet në ekran – zbulon surprizat e koncertit të sotëm

Me veshje krejtësisht të kaltër e një kapele me gjashtë yje të verdhë në kokë, këngëtarja shqiptare Elvana Gjata, rikthehet në ekran pas një kohe të gjatë, shkruan Insajderi.

Ajo në një intervistë për NIN, pak para se të nis performancën e saj për 11-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, ka thënë se sonte krah saj do të performojë edhe Ledri Vula dhe John Shahu si dhe do të këndojë këngët e saj të albumit akustik të lansuar vitin e kaluar./ Insajderi.com