Elvana Gjata rikthehet në Instagram me një video nënujore

Elvana Gjata rikthehet në Instagram me një video nënujore

Është tipike e Elvanës të publikojë një këngë dhe pastaj të zhduket nga vëmendja e publikut – e njëjta gjë vlen edhe për rrjetet e saj sociale, ku ajo kalon në gjendje letargjike për javë të tëra.

Së fundmi ajo u rikthye në Instagram me postime, njofton Insajderi.

Në njërin postim ajo del kundër shkeljes dhe dhunës ndaj gruas, duke shkruar, “Kur edukojmë vajzat, edukojmë një komb”.

View this post on Instagram

Kur edukojme vajzat, kemi edukuar nje komb💜

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

E postimi tjetër i artistes, kishte një natyrë tjetër. Një video e vendosur diku nën ujërat e detit Jon në jugun e Shqipërisë.

“Unë po marr frymë… nën ujë”, – shkruan ajo, teksa promovon bukuritë e Shqipërisë, tek më shumë se 1 milion ndjekës në llogarinë e saj në Instagram.

View this post on Instagram

I’m breathing…underwater

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Sa i përket muzikës, pas këngës “Me tana”, me të cilin u paraqit në Festivalin e Këngës, ku bëhet përzgjedhja e këngës fituese për Eurovizion, këngëtarja nuk ka pasur prurje të reja muzikore. /Insajderi.com