Emina Çunmulaj nuk po i ndahet plazhit të Ulqinit

Emina Çunmulaj nuk po i ndahet plazhit të Ulqinit

Është njëra ndër modelet më të komentuara, kjo për shkak të jetës së saj me bashkëshortin bilioner Sam Nazarian.

Ajo së fundmi është duke shijuar pushimin në plazhet e Malit të Zi bashkë me familjen e saj.

Ajo përveç që i sjell freski kohë pas kohe fansave të saj duke e kujtuar bashkë me ta këtë destinacion të frekuentuar, ajo atë e viziton shumë shpesh dhe kalon pushimet verore aty, teksa edhe këtë herë është parë së bashku me familje duke i shijuar në maksimum ditët me diell atje.