Eminem publikon albumin e ri “Music to be Murdered by”

Eminem publikon albumin e ri “Music to be Murdered by”

Reperi njohur amerikan, Eminem, i ka surprizuar adhuruesit e tij me publikimin e një albumi pa paralajmërim.

“Music to be Murdered by” është titulli i këtij projekti muzikor, i cili u publikua gjatë ditës së sotme.

Eminem me anë të një postimi në Tëitter i njoftoi adhuruesit e tij për këtë duke shkruar “Është funerali yt.

View image on Twitter

Ky album përmban bashkëpunime të artistit me emra të njohur siç janë: Ed Sheeran, Skylar Grey, Royce Da 5’9″, Black Thought, Q-Tip, Denaun, White Gold, Young M.A, KXNG Crooked, Joell Ortiz, Don Toliver, Anderson dhe Paak e Juice WRLD.